פורטל חילופי זוגות
אירועים של חילופי זוגותהעשור האחרון הביא עימו שינויים חברתיים רבים, שגרמו, בין היתר לפתיחות יחסית כלפי העדפות מיניות שונות. האווירה הליברלית שהתפתחה בשנים האחרונות הביאה לפריחתן של תופעות שעד לא מזמן נחשבו לחריגות. אחת מהן היא תופעת חילופי זוגות. בעבר, חילופי זוגות בישראל היא ממש בגדר טאבו. התופעה, שהגיעה לארץ מארה"ב ומערב אירופה, התפתחה מאוד בשנים האחרונות וגרמה להיווצרות קהילה של ממש שעוסקת בחילופי זוגות. קהילה זו נחשבת לפעילה מאוד היום ומי שרוצה להגשים פנטזיה ישנה ולהתנסות בהחלפת זוגות יכול למצוא שפע של דרכים לעשות זאת. אמנם, בעולם הגדול, הנושא עדיין יותר מפותח, אך גם בארץ ניתן למצוא היום מגוון של אירועים לקהילת חילופי זוגות.

זוג שרוצה להתחיל להתנסות בחילופי זוגות צריך בשלב הראשון להתערות בתוך הקהילה. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת, היא באמצעות הרשמה לאתר הכרויות של חילופי זוגות. באתר זה נמצא מאגר גדול של זוגות שמחפשים פרטנרים לחילופי זוגות, ניתן לבצע בו חיפוש מפורט ולאתר זוג מתאים עם ציפיות דומות.דרך אתר חילופי זוגות אפשר להכיר ולהיפגש עם זוגות אחרים ולהתחיל להתנסות בחוויה.

חילופי זוגות שמורכבים משני זוגות בלבד הן רק דרך אחת לטעום מהעולם הזה. אפשרויות נוספות הן השתתפות באירועים שונים של הקהילה והן נפוצות יותר.

 

מסיבות חילופי זוגות

 

סוג אחד של ערבי חילופי זוגות הן מסיבות סגורות שמתקיימות בוילות פרטיות. מדובר במסיבות מצומצמות שמוגבלות בדרך כלל לכמות של 10-15 זוגות משתתפים. המארגנים דואגים לקבוע את אופי האירוע, לסנן את המשתתפים כדי להגיע להתאמה מקסימלית ולדאוג לפעילויות שונות לחימום האווירה.

סוג נוסף של מסיבות חילופי זוגות מתקיים במועדונים. יש לא מעט ברים ומועדונים שמארגנים היום מסיבות חילופי זוגות סוערות. מסיבות אלו הן יותר גדולות ומאפשרות כמות גדולה יותר של משתתפים, עם הליך סינון פחות קפדני. מצד אחד, זה עשוי לפגוע באיכות האירוע, אך מצד שני יש סיכוי גבוה למצוא זוגות מתאימים כשהמבחר יותר גדול. זוג שמחפש התנסות ראשונית בחילופי זוגות יכול להתחיל להתערות בקהילה דווקא במסיבות מסוג זה, על מנת להתרשם מסוגי הזוגות ולעצב את ההעדפות שלו בהדרגה ואז להתחיל ללכת לאירועים יותר אינטימיים.

תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]