פורטל חילופי זוגות
איך תספרו לחבריכם שאתם סווינגרס?סקס הוא נושא שיכול להיות מאוד פרטי ואינטימי, נושא שלא בהכרח תרצו לשתף עם החברים שלכם. הנושא רגיש במיוחד כשמדובר באנשים שחיי המין שלהם מעט יותר מגוונים וכוללים גם חילופי זוגות. יחד עם זאת, הרבה מאוד אנשים כיום היו רוצים להרגיש חופשיים מספיק כדי להצהיר קבל עם ועדה- זה אני! קבלו אותי כמו שאני! רצון זה הופך להיות מוחשי במיוחד כשאתם סווינגרס פעילים ואף אחד מחבריכם לא מודע לכך. איך אפשר להעלות בפני החברים הקרובים נושא כה רגיש ואישי כמו חילופי זוגות? כיצד תשתפו את החברים במשהו שקרוב כל כך ללבכם? איך תספרו להם שאתם אוהבים לקחת חלק בפעילות מינית שחורגת מגבולות הסקס הזוגי הרגיל והמשעמם שכולם מכירים?

 

לשתף את החברים בסוד

 

אם אתם סווינגרס והחלטתם לשתף את מי מחבריכם בעובדה זאת, רצוי לגשת לנושא ברצינות ובזהירות יתרה. הסיבה לכך היא שאתם לא יכולים לצפות את התגובה לחשיפת העובדה שאתם עוסקים בחילופי זוגות. כשאתם משתתפים במסיבות חילופי זוגות אתם יודעים בדרך כלל שאתם עושים זאת יחד עם עוד אנשים כמוכם, סווינגרס מנוסים שמבינים את חוקי המשחק ועד כמה ניתן למתוח את הגבולות. אך אם תפילו את הפצצה הזו על אנשים שנמצאים מחוץ למעגל הסווינגרס, אתם עלולים לגרום להם להלם או לתגובה קיצונית אחרת. בנוסף, חשיפה של אנשים שלא נמצאים במעגל של חילופי הזוגות או לא מודעים לעולם זה לעובדה שזה מה שאתם אוהבים לעשות בשעות הפנאי שלכם עלולה לגרום לתוצאה הרסנית כמו ניתוק הקשר או התרחקות.

מניסיון, סווינגרס שמשתפים את חבריהם בנושא סגנון החיים הייחודי שלהם זוכים לרוב באחת משתי תגובות: הלם ודחייה או סקרנות. עליכם להיות מוכנים מראש לשתי האפשרויות. נסו לשער כיצד יגיב כל אחד מחבריכם לידיעה זו ועל פי הערכה זו קבעו האם לשתף אותו או לא. אולי זה יפתיע אותכם, אבל יכול להיות שתגלו שחלק מחבריכם הקרובים יביעו סקרנות או אף התלהבות מהעניין, זאת מכיוון שהם מפנטזים על הנושא אך טרם מימשו אותו. אותם חברים בוודאי ירצו לדעת פרטים כמו - מה באמת מתרחש במסיבות סווינגרס? מי מגיע למסיבות? איך בוחרים פרטנרים מתאימים וכדומה. במקרה זה מומלץ לשתף את החברים בכל הפרטים, בכנות מלאה. אל תנסו לייפות את המצב או להפוך אותו למשהו רומנטי. ספרו להם את האמת- שהרבה פעמים זוהי חוויה מוצלחת ומספקת ולעיתים זה לא הולך כפי שמצפים ואז פשוט עוברים לזוג הבא.

לא רצוי לשתף את העובדה שאתם סווינגרס עם שכנים או עמיתים לעבודה מכיוון שאם הם לא יקבלו זאת היטב תיאלצו להתמודד עם סיטואציות לא נעימות בכל פעם שתפגשו בהם, על בסיס יומיומי. רצוי לשתף רק חברים שאתם בוטחים בהם. אם אתם לא לגמרי בטוחים שחבריכם יקבלו בהבנה את סגנון החיים שבחרתם לכם, פשוט אל תספרו להם. השאירו את הדברים כמו שהם ופשוט המשיכו ללכת למסיבות חילופי זוגות כאוות נפשכם. אם נראה לכם שהחברים דווקא עשויים לגלות התעניינות, מצאו זמן טוב ושתפו אותם במה שאתם עושים. אתם לא יודעים לאן זה יכול להוביל...

תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]