פורטל חילופי זוגות
הכרויות דיסקרטיות באינטרנטאחד התחומים שהתפתחו בצורה המשמעותית ביותר בעקבות צמיחתה של רשת האינטרנט הוא תחום ההכרויות. עולם ההכרויות הוא עשיר ומגוון ויש המון סוגים של קשרים שאנשים מחפשים. הכרויות לנשים, הכרויות לגברים, הכרויות לעשירים, הכרויות למטרות חתונה- לכל המטרות האלו ועוד ניתן למצוא מגוון גדול של אתרי אינטרנט שעוסקים בנושא ומציעים שרותי הכרויות מיוחדים. גם הכרויות דיסקרטיות הוא תחום מאוד מפותח באינטרנט. היכולת של האינטרנט לאפשר לאנשים לשמור על אנונימיות ברמה גבוהה היא היתרון המשמעותי ביותר לעולם ההכרויות הדיסקרטיות ולכן אין ספק בכך שזוהי הזירה המובילה היום להכרויות מסוג זה. נשים וגברים, זוגות, וקהילות שלמות עושות שימוש תדיר באינטרנט לצורך הכרויות דיסקרטיות באמצעות אתרים שונים, רשתות חברתיות, פורומים ועוד.

עולם ההכרויות הדיסקרטיות כולל בתוכו סוגים שונים של העדפות מיניות שסביבן מתרכזים האתרים העוסקים בתחום. כל דבר העולה על הדעת, וגם שלא עולה על הדעת, מקבל ביטוי באתרים שונים שנוצרים כדי לשרת צורך של קהילות שונות.

 

סוגים שונים של הכרויות דיסקרטיות

 

- חילופי זוגות- אמנם זה פחות ידוע, אבל לא רק רווקים ורווקות או אנשים נשואים שמחפשים קשר דיסקרטי מחוץ לנישואים מחפשים הכרויות באינטרנט. אחת מהקהילות הפעילות ביותר בתחום ההכרויות הדיסקרטיות היא דווקא קהילת חילופי זוגות. מדובר בזוגות שמחפשים גיוון בחיי המין שלהם מתוך הזוגיות ולא דרך בגידה בבן הזוג. התופעה של חילופי זוגות היא לא דבר חדש, אך אין ספק שהיא צברה תאוצה גדולה בעקבות אתרי אינטרנט שונים שנוצרו במיוחד עבור אנשים שמחפשים זוגות אחרים להתנסות איתם בחוויות מיניות משותפות. באתרים אלו ניתן להכיר זוגות מתוך מאגר גדול של משתמשים רשומים, לצפות בתמונות, סרטונים, בלוגים אישיים ועוד.

 

- הכרויות לשלישיות- הרבה מאוד זוגות פתוחים היום לרעיון של גיוון חיי המין באמצעות הוספת צלע שלישית למיטתם. לפעמים הם מצרפים עוד אישה, לפעמים עוד גבר. לפעמים זו פנטזיה של האישה, לפעמים של הגבר ולפעמים פנטזיה משותפת. ניתן למצוא באינטרנט אתרים שעוסקים במציאת שותפים מתאימים לזוגות שמחפשים חוויה מינית שונה ומיוחדת.

 

- הכרויות BDSM- קהילה נוספת שעושה שימוש מסיבי באינטרנט לצורך הכרויות היא קהילת הסאדו-מאזו, שנחשבה בעבר למאוד חריגה. האינטרנט מאפשר כאמור, לכל סוג של העדפה מינית לקבל את המקום שלה וניתן למצוא היום גם לא מעט אתרים שמציעים שירותי הכרויות לחברי קהילת ה-BDSM.

 

תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]