פורטל חילופי זוגות
חילופי זוגות והשפעתם על חיי הנישואים 

בגידות בין בני זוג הן כידוע הגורם המשפיע ביותר על חיי הנישואים והגורם המכריע ביותר בהחלטה על גירושין. כאשר אחד מבני הזוג, או שניהם, מרגיש חוסר סיפוק או שעמום מחיי המין השגרתיים, ניתן לנסות להציל אותם בדרכים שונות מלבד בגידות, שהן פתרון גרוע גם מבחינה מוסרית וגם מבחינה פרקטית, שכן במקרים רבים הן מביאות לסופם של החיים המשותפים ולפירוק משפחות.

הכנות והפתיחות בין בני הזוג הן הדבר החשוב ביותר לתחזוקה ושיפור של חיי המין המשותפים. כל עוד בני הזוג פתוחים ומשתפים אחד עם השני, יש סיכוי גבוה שיצליחו לשפר את חוויות המיטה שלהם בדרכים שונות, שיהיו מקובלות על שני הצדדים. החל משילוב של צעצועי מין שונים וכלה בחילופי זוגות- כל פתרון הוא אופציונלי כל עוד הוא נעשה בהסכמה משותפת של בני הזוג.

 

חילופי זוגות- טוב או רע לנישואים

 

יש נטיה לחשוב שיחסי מין עם שותפים אחרים עשויים להיות הרסניים לקשר הזוגי, אך חשוב להבדיל בין בגידה, שהיא חשאית ומסתירים אותה מבן הזוג ובין חילופי זוגות שנעשים בהסכמת שני הצדדים. ההשפעה ההרסנית של בגידה היא לא רק בגלל הסקס עם מישהו אחר, הוא בעיקר בגלל השקרים והסודות וכאשר שני בני הזוג מחליטים להתנסות ביחד בחילופי זוגות זה סיפור אחר לגמרי.

עדיין, הידיעה שבן הזוג שוכב עם אדם אחר, ולפעמים אפילו מדובר בצפייה של ממש באירוע, יכולה להיות קשה לעיכול. לכן, חשוב שזוג שמחליט להתנסות בהחלפת זוגות יהיה בטוח ושלם עם החלטתו. מומלץ כי רק זוגות בעלי קשר בריא, יציב וטוב יתנסו בחוויה כזו. בנוסף, חשוב לזכור שחילופי זוגות הרבה פעמים דווקא תורמים לחיי הנישואים בכך שהם מגבירים את הריגוש המיני ומעשירים את חיי המין אחרי שכל אחד התנסה וחווה גם עם שותפים אחרים.

תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]