פורטל חילופי זוגות
תמונות פרופיל באתר חילופי זוגותכאשר מחפשים הכרויות, מכל סוג, דרך האינטרנט, חשוב מאוד לבנות פרופיל אטרקטיבי שיגדיל את סיכויי ההצלחה באתר. כל פרופיל כולל בדרך כלל תיאור קצר של בעליו, של מה הוא מחפש ותמונה. ידוע כי כרטיסים בעלי תמונות נחשבים למושכים יותר ויש להם כמות צפיות גבוהה יותר משל אלו שבוחרים להותיר את שדה התמונה ריק. יש הרבה מדריכים וטיפים להצלחה באתרי הכרויות שמסבירים ומדגישים את חשיבות התמונה, אך חשוב גם לדעת איזו תמונה כדי להעלות לאתרים מסוגים שונים.

בשנים האחרונות תחום ההכרויות ברשת התפתח מאוד וניתן למצוא אתרים להכרויות מכל סוג, כולל הכרויות סקס. כאשר פותחים פרופיל באתר הכרויות סקס, צריך להתייחס לתמונה באופן שונה, אך לא קיצוני מדי.

 

איזה תמונות לפרסם באתר חילופי זוגות

 

כאשר בוחרים תמונות פרופיל לאתר הכרויות סקס, כמו למשל אתר חילופי זוגות, חשוב להקפיד לא להפריז במידת הפרובוקטיביות שלהן. אמנם מדובר באתרים שמיועדים למציאת שותפים לסקס, אך לא כל מי שגולש באתרים אלו מעוניין לראות עירום חושפני כבר מההתחלה.

יש הרבה גברים וזוגות שמעלים תמונות פרופיל מאוד חושפניות, אפילו רק של אברי המין שלהם בזמן פעילות מינית, או סתם תמונות תקריב. פרופילים כאלו, על אף ניסיונם להתבלט, בסופו של דבר מתבלטים לרעה ולא לטובה. זוג שמחפש להכיר שותפים להחלפת זוגות אולי יהיה מעוניין לראות את המועמדים האחרים בפעולה, אבל תמיד עדיפה תמונה מרומזת ועדינה יותר ששומרת על טעם טוב ולא חורגת לגבול הפורנוגרפיה.

עירום יכול להיות דבר מאוד אסתטי וכמובן תורם להצלחה באתר של חילופי זוגות, אך עדיף לעשות זאת בצורה עדינה. עדיף להעלות תמונות שלא חושפות את פני הגולשים, אבל מראות את כל גופם או חלק גדול ממנו ולא מתמקדות באיבר מין כזה או אחר. חשוב לזכור שחלק גדול מהאתרים להכרויות סקס שייכים יותר לתחום הארוטיקה ולא מתאימים לעירום בוטה ווולגרי.

תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]