פורטל חילופי זוגות
איך להציע לבני הזוג חילופי זוגותבדרך כלל, כאשר בני זוג מחליטים להתנסות בחילופי זוגות, היוזמה לכך מגיעה מאחד מהצדדים. כאשר זוג חווה תקופות יובש בתחום חיי המין, יש כמה דרכים שניתן לנסות על מנת לצאת מהמשבר, חילופי זוגות הם רק דרך אחת.

הדבר החשוב ביותר הוא תקשורת טובה בין בני הזוג. מערכת יחסים שאינה מבוססת על כנות, אמון ואהבה אמיתית לא תתאים לחילופי זוגות. במקרה הטוב- חילופי זוגות לא יועילו לה, אך במקרה הרע, הם גם עלולים לגרום לה נזק ממשי ואף להוביל לפרידה. לכן, אם התקשורת אינה בשיאה, מומלץ להמתין עם ההצעה.

מניסיון העבר, מי שמציע את ההתנסות בחילופי זוגות הוא בדרך כלל הגבר. גם אם זה המצב, חשוב מאוד שבמידה והאישה מעוניינת בכך, היא תשתתף בתהליך מהתחלה ולא תיתן לגבר לקבל החלטות לבד.

יש לכך משמעות רבה, כיוון שהדבר החשוב ביותר כאשר מדברים על חילופי זוגות הוא שהם יעשו מתוך רצון הדדי ולא רק מתוך הסכמה.חילופי זוגות הם חוויה עוצמתית במיוחד ומי שמתנסה בהם רק כדי לרצות את הצד השני תמיד נפגע, מה שיכול לגרום לבעיות רציניות במערכת היחסים.

 

מה חשוב לזכור לפני שיחה על חילופי זוגות?

 

כאשר אחד מבני הזוג מעלה את הרעיון לנסות החלפת זוגות, חשוב לקחת בחשבון שמדובר בהחלטה קשה, שיכולה לקחת גם זמן רב. אמנם יכול להיות שיהיה מדובר בחוויה חד פעמית, אך בדרך כלל מדובר על אימוץ אורח חיים של סווינגרס וזהו עניין משמועתי שאין להקל בו ראש.

חשוב להבין שחילופי זוגות לא אמורים לגרום לבני הזוג לבגוד אחד בשני עם אישור, אלא אמורים לגרום להם לחוות חוויה משותפת, עוצמתית ומגרה שתביא לשיאים חדשים בחיי המין המשותפים.

חילופי זוגות הם אמצעי להשגת ריגוש מיני ואינם תחליף לחום ואהבה הקיימים בין בני הזוג. מי שמחפש ריגוש מסוג אחר, כנראה צריך לחפש פתרון אחר.

כאשר רוצים להציע לבן הזוג להתנסות בהחלפת זוגות, חשוב לעשות זאת בעדינות, בתזמון מתאים ובמקום מתאים ולהגיע פתוחים לשמוע כל סוג של תגובה בחזרה.

 

תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]