פורטל חילופי זוגות
הדרך לחילופי זוגותהרבה זוגות שמחפשים גיוון בחיי המין שלהם מוצאים את עצמם שוקלים להתנסות בחילופי זוגות. חילופי זוגות הם חוויה עוצמתית במיוחד, שלא כל זוג יכול להתמודד איתה ולכן חשוב להבין ולהכיר את כל השלבים שלה, כדי להבין האם זה באמת מה שמתאים לאותו זוג.

חילופי זוגות הם מאוד מאתגרים. רק זוגיות יציבה, ארוכה וטובה יכולה לשרוד אורח חיים סווינגרי. הרי כל אדם שחושב על בן/בת זוגו מקיים יחסים עם אדם אחר, מוצא את עצמו מקנא ואפילו כועס. זוהי התגובה הטבעית של בן זוג במערכת יחסים מונוגמית. אך כאשר החלפת זוגות היא משהו ששני שני הזוג מעוניינים בו, זה יכול להפוך לחוויה נהדרת ומעוררת שמציתה מחדש את התשוקה.

 

השלבים בדרך לחילופי זוגות

 

- שלב ראשון- מפנטזים- כמו כל התנסות חדשה בחיי המין, הדרך לחילופי זוגות מתחילה עוד בשלב הפנטזיה. נדיר ששני בני הזוג מפנטזים על חילופי זוגות בדיוק באותו הזמן. בדרך כלל אחד מהם מתחיל לחושב על זה ואז משתף את השני. הפנטזיות המיניות המשותפות לכשעצמן יכולות להוסיף תיבול וגיוון לחיי המין של הזוג המונוגמי.

 

- שלב שני- מסתקרנים-כאשר שני בני הזוג כבר מביעים עניין בחילופי זוגות, זה הזמן להתחיל לחקור את הנושא לעומק. לקרוא קצת חומר באינטרנט, להסתכל בתמונות וסרטונים, להבין איך מתנהלת קהילת הסווינגרס, היכן ניתן לפגוש זוגות אחרים ועוד. בשלב הזה, בו החשיפה לתכנים גוברת, יש אנשים שנרתעים ולא ממשיכים בתהליך ויש כאלה שמגלים עולם שמאוד מוצא חן בעיניהם ועוברים לשלב הביצוע.

 

- שלב שלישי- מתנסים- ההתנסויות הראשונות בחילופי זוגות לא חייבות לכלול יחסי מין. מומלץ להגיע למסיבה או שתיים של החלפת זוגות ובשלב הראשון רק להסתכל ולחקור את הסביבה, לספוג את האווירה, להתחיל להתקרב לזוגות אחרים בעדינות ובזהירות. יש זוגות שיעדיפו דווקא להתנסות בחילופי זוגות במסגרת אישית יותר בפעמים הראשונות ולא במסיבה גדולה.

 

- שלב רביעי- מחליפים זוגות- זוג שעבר את כל השלבים הראשונים בדרך כלל משתוקק כבר להגיע לשלב האחרון, בו מתקיימים חילופי זוגות בפועל, כולל מגע מיני חלקי או מלא עם פרטנרים אחרים. אפשר לבחור לעשות זאת במסיבת חילופי זוגות או במסגרת מפגש פרטי עם זוג אחד שמכירים דרך אתר הכרויות לחילופי זוגות. זהו שלב המבחן האמיתי, בו בני הזוג יכולים לגלות בוודאות האם אורח החיים הסווינגרי מתאים להם.

 

לסיכום, כאשר מתנסים בחילופי זוגות חשוב לזכור שהדרך למימוש הפנטזיה המקורית היא לא קצרה והיא נעשית בשלבים. מומלץ מאוד להפקיד לעבור את כל השלבים ולא לדלג בחיפזון ישר לשלב המעשים- ההכנה המנטלית והחשיפה ההדרגתית חשובות מאוד.

תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]