פורטל חילופי זוגות
כיצד חילופי זוגות שוברים את השגרה בחיי הנישואין?חילופי זוגות הם דרך אחת לגוון את חיי המין ולצאת מהשגרה. . באספקטים רבים של החיים, שגרה יכולה להיות דבר לא רע בכלל: בריאות תקינה, פעילות גופנית יום יומית, עבודה קבועה ויציבה ועוד. אבל כשמדובר בחיי המין של בני זוג נשואים (או יותר נכון - חוסר חיי המין), שגרה יכולה להיות סימן מבשר רעות, העלול להשפיע על עתיד מערכת היחסים. כשבני זוג מפסיקים לעשות סקס, זה לא בהכרח אומר שהם כבר לא נמשכים זה לזו. הרבה פעמים ישנה ירידה במידת התדירות של הסקס וזה רק טבעי. זה יכול להיות בגלל מתח, עייפות או סתם מצב רוח רע, הגורמים לבני הזוג להרגיש לא מספיק סקסיים זה בחברתו של האחר. אבל אף אחד לא באמת מעוניין בחיי נישואין ללא סקס. זוגות נשואים היו רוצים להאמין שבני זוגם יאהבו אותם ויישארו איתם בזכות האהבה, גם בתקופות בהן לא מתקיימים יחסי מין, אך המציאות מוכיחה לנו שאין זה תמיד כך ושמצבים כאלו יכולים בקלות להוביל לבגידה של אחד מבני הזוג. אז נכון, זוגות נשואים לא יכולים להמשיך לעשות סקס בתדירות בה הם היו עושים זאת כשהם היו זוג צעיר והמשיכה המינית הייתה בשיאה, אבל ככל שתדירות הסקס הולכת ופוחתת, כך גם מתרגלים לכך, המצב הזמני הופך לקבוע ופתאום אתם כבר לא זוכרים מתי הייתה הפעם האחרונה ששכבתם. זה המצב ממנו צריך להיזהר, וישנם פתרונות רבים לכך, כמו למשל- ללכת לייעוץ זוגי או סקסולוגית, להשקיע במחוות רומנטיות, להקדיש יום אחד בשבוע לדייט זוגי וגם כמובן להצטרף למועדון חילופי זוגות. כל זוג והפתרון המתאים לו ביותר.
מי שרוצה באמת להציל את הקשר ולא להגיע למצב של בגידות, חייב למצוא פתרון מבין האפשרויות הרבות הקיימות.

 

אז מה אפשר לעשות?

 

יותר מדי פעמים אנחנו נותנים לעייפות ולשגרה להשתלט עלינו, והכי קל לחזור הביתה מהעבודה, להחליף לפיג'מה, להיכנס למיטה, לראות קצת טלוויזיה או לקרוא. המסלול הזה בדרך כלל נגמר בהירדמות ולא בסקס סוער. הדרך הטובה ביותר למניעת מצבים של היעלמות הסקס מחיי הנישואין היא להתחיל להפנות מאמצים אמיתיים לקיום יחסי מין עם בן או בת הזוג, גם אם לא ממש רוצים או לא מרגישים סקסיים במיוחד. לפעמים כל מה שצריך זה רק להתחיל במשחק מקדים והחשק מתעורר מעצמו ודברים מתחילים לזרום לכיוון הנכון. לצורך כך יש להשקיע את האנרגיה רק במאמץ הראשוני והטבע כבר עושה את שלו. גם ארוחה רומנטית או יציאה לדייט קצר פעם בשבוע באופן קבוע יכולה להתחיל להניע את העניינים.

לפעמים כשבני הזוג מתחילים להרגיש יותר מדי בנוח זה עם זו, זה גם נותן לגיטימציה להפסקת הסקס או למרווחים גדולים יותר בין הפעמים. מה שיכול לעזור לפעמים זה לטלטל את הנוחות הזו באמצעות מריבה סוערת, שתזעזע קצת את בני הזוג ותוביל בסופו של דבר לסקס פיוס. סקס פיוס (או make-up sex) הוא בדרך כלל טעון ברגשות ולכן הוא יותר פרוע ועוצמתי מבדרך כלל, מה שיכול להזכיר נשכחות לשני בני הזוג ולהצית מחדש את המשיכה המינית.

דרך נוספת לעורר את חיי המין היא להוסיף קצת פלפל על ידי יציאה מתחומי הנוחות אל עבר התנסות מינית חדשה. דרך אחת לעשות זאת היא באמצעות חילופי זוגות. כיום התחום של חילופי זוגות הוא הרבה פחות טאבו מבעבר ואלפי זוגות בארץ ובעולם מאמצים את סגנון החיים הזה. חילופי זוגות (או סווינגרס) יכולים להתאים מאוד לזוגות האוהבים ונמשכים זה לזו אך נכנסו לשגרת חיים נטולת סקס, אם בגלל לחצים בעבודה, טיפול בילדים, עבודה שוחקת וכדומה. על ידי התנסות בחילופי זוגות תוכלו להצית שוב את ניצוץ התשוקה ולקחת את הזוגיות שלכם לגבהים חדשים. פתאום מגלים צד חדש בבן הזוג, בודקים תנוחות מיניות חדשות, מתנסים בצעצועי מין וכמובן מצרפים פרטנרים למיטה ומגשימים פנטזיות כמוסות. עצם ההתארגנות ליציאה למסיבת חילופי זוגות מעוררת התרגשות וציפייה לקראת הלא נודע, מה שתורם להפחת חיים חדשים בזוגיות.

כדאי לזכור שגם אם נכנסתם לשגרה ואתם כבר לא מקיימים יחסי מין תקופה ארוכה, זה לא אומר שהמצב סופי. תמיד אפשר לשנות ולהחזיר את התשוקה, מה שחשוב זה להתאמץ ולהשקיע אנרגיה, להראות לבן או בת הזוג שאיכפת לכם, ולא לקחת שום דבר כמובן מאליו.

תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]