פורטל חילופי זוגות
הכרויות סקס – איך לעשות זאת דיסקרטי ונכון?אנו חיים בעולם מודרני וליברלי למדי שבו רובנו חופשיים לחגוג את עולם המיניות עם פרטנרים/יות שונים כמעט בכל רגע נתון. רבים מאיתנו יודעים לעשות את ההפרדה הנכונה והנדרשת לעתים בין חיבור פיזי בלבד לטובת מטרות סקס והנאה לעומת החיבור הרגשי המיועד לטובת מערכת יחסים של זוגיות ואהבה.

כך לצורך העניין, ישנם אנשים שונים איתם אנו מעוניינים לקיים יחסי מין ותו לא, הבעיה יכולה להתעורר היא כאשר במרבית המקרים מורכב לפנות באופן ישיר מדי לכל דמות שמעניינת אותנו עם הצעות מיניות מפתות. במקרה הטוב זה עלול להוביל לסירוב ואילו במקרה הרע אף לתלונה על הטרדה מינית.  בדיוק עבור מורכבות זאת, קיימות לשמחת רבים גם מסגרות מסודרות לצורך מציאת אהבה לצד מסגרות, מקוונות ואחרות, לטובת הכרויות סקס בלבד. המסגרת הטובה והמקיפה לצורך זה היא האינטרנט ובמיוחד אתרים המיועדים בייחודים להיכרויות דיסקרטיות, אבל רגע לפני שנמהר להגיע לשם כדאי לפרט את המאפיינים המתבקשים ממסגרת של הכרויות אלו:

1. נכונות – כשאנו פונים לגבר או אישה אנו רוצים לדעת במאה אחוזים שהם מעוניינים בסקס בלבד ולא בדברים אחרים.

2. מבחר גדול – ההנאה מסקס משתנה לפי הפרטנרים השונים ולפי הטעם שלנו. לכן, אין כמו מבחר גדול של פרטנרים פוטנציאליים מהם נוכל לבחור את המתאימים לנו.

3. בהירות בנוגע להעדפות - כל אחד אוהב את הסקס שלו קצת אחר. חלק אוהבים תנוחות מסוימות על-פני אחרות, חלק אוהבים רק פרטנרים שמוכנות לסקס מסוג מסוים וחלק מגורים על-ידי סטיות מסוימות שרק אנשים אחרים כמוהם יוכלו להבין.

4. דיסקרטיות – כפי שאמרנו, בחברה שלנו מיניות אינה דבר חופשי לגמרי, לעיתים אף ההפך. אין זה אומר שהצרכים והתשוקות של גבר או אישה מסוימים נעצרים. אנו זקוקים לסיפוק מיני, אבל לא חייבים שכל העולם יידע עם מי, מתי ובכלל.

5. אמינות – חשוב לנו לדעת שהאדם שאיתנו אנו מתקשרים הינו באמת מי שהוא מציג שהוא. במידה ואנו מתכוננים לפגישה עם פרטנר/ית מסוימים, אנו צריכים לדעת שאינם משקרים לנו בנוגע למראה שלהם, להעדפות שלהם וכדומה.

תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]