פורטל חילופי זוגות
האם אתם מוכנים לחילופי זוגות? קראו ותגלו!חילופי זוגות לא מתאימים לכולם. יכול להיות שאתם סקרנים, מעוניינים, יכול להיות שכבר יש לכם פרופיל בזיגזוג התחלתם לחפש מסיבות באזור המגורים שלכם. אבל האם אתם מוכנים? הכנו לכם מספר קריטריונים שרצוי כי תעברו עליהם לפני שאתם מתחילים את מסע חילופי הזוגות שלכם. 

אתם אנשים פתוחים 

פתיחות מתבטאת בכל תחומי החיים, ואתם אנשים שמקבלים את הבחירות של הסובבים שלכם ולא שופטים אותם (במידה והדבר עושה להם טוב ולא פוגע באף אחד, כמובן). כמו כן, אתם פתוחים לשינויים וחוויות חדשות שקורות לכם בחיים ולא מהססים לקפוץ על הזדמנויות חדשות. חילופי זוגות מצריכים ראש פתוח וחוסר שיפוטיות כלפי אחרים ועצמכם. הם מחייבים ראש פתוח בכל הנוגע למיניות ולקינקיות של אנשים אחרים.  מכל אלו ניתן להסיק כי יכול להיות מאוד כי חילופי זוגות הם עניין שמתאים לזוגיות שלכם.

אתם יכולים לשמור סוד

אם אתם רוצים להתחיל לעשות חילופי זוגות- אתם חייבים ללמד את עצמכם להיות "בונקר" של סודות. לא כל הסווינגרים מודים בפומבי על המנהג שלהם- למעשה, רק מעט מאוד מדברים על כך ברבים. נכון שזה מאוד מפתה, אבל אל תראה לחברים שלך מהעבודה תמונה של מי שהייתה איתך אתמול, ואל תתחילי לרכל עם החברה הכי טובה על הגבר ההורס שאת ובעלך ראיתם במסיבה. אי אפשר לדעת מי מכיר את מי, וזה ימנע אי נעימויות בעתיד.  

ניהלתם יחד שיחה מעמיקה על האפשרות של חילופי זוגות 

השיחה על חילופי זוגות צריכה להיות באוויר זמן מה (כמה חודשים לפחות) לפני שמתחילים. זו לא יכולה להיות החלטה פזיזה ומהירה. חשוב לדבר על זה ולהבין למה אתם עושים את זה, מה אתם מחפשים להשיג, ומה יכולות להיות ההשלכות של המעשה. זו לא שטות- זו החלטה ענקית בחיים של זוג! כמו כן, חשוב לדבר על הגבולות שלכם בתוך הקונספט הזה. לזוגות שעושים חילופי זוגות יש יכולות תקשורת פנומנליים אחד עם השני. אם אתם לא נוהגים להיפתח ולדבר- אולי הסווינג הוא פשוט לא בשבילכם. 

יש לכם ביטחון עצמי 

ביטחון עצמי הוא הכרחי בחילופי זוגות. ביטחון עצמי ודימוי עצמי גבוהים הם אלו ששומרים עליכם מקנאה. הרי אם תהיו בטוחים בעצמכם ובכמה שאתם נפלאים ותהיו בטוחים שבן הזוג שלכם אוהב אתכם כי אתם כאלו- הסיכוי שתקנאו בפרטנר מזדמן של בן הזוג שלכם הוא אפסי. זכרו- מערכת היחסים יכולה לנסוק לגבהים מדהימים רק במידה ושני בני הזוג אוהבים את עצמם. כמו כן, עולם חילופי הזוגות מלא בעירום, מסיבות, סקס, מפגשים חדשים- כל אלו מחייבים אתכם לבוא עם בטחון עצמי בעצמכם ובסקס אפיל שלכם. 

אתם עושים את זה בגלל הסיבות הנכונות 

חילופי זוגות הם לא מפלט להצלת הנישואין הגוססים שלכם- אנחנו מראש מציינים. חילופי זוגות הם דרך להעמיק את האהבה ביניכם, לספק את יצר ההרפתקנות המשותף וכן לפתוח במסע הכרות עם העצמי המיני שלכם. אל תפנו לחילופי זוגות אם אתם לא נהנים לשכב אחד עם השני, או אם "נמאס לכם". חילופי זוגות אמורים להעמיק את היחסים שלכם!


 

תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]