פורטל חילופי זוגות
מסיבות חילופי זוגות למתחיליםזוגות רבים נקלעים למצב בו הם חשים שחיקה בחיי המין שלהם. הריגוש כבר לא מה שהיה פעם, השגרה משתלטת, העייפות היומיומית גוברת על היצרים. במקרים רבים, זוגות מחפשים דרך לגוון את חיי המין שלהם על מנת לעורר אותם. כדי להצליח לגוון את חיי המין, תמיד צריך קודם כל לתת דרור לפנטזיות של שני בני הזוג. אם מדובר על יחסים בשלישיה, אם מדובר על משחקי מין שונים, אם מדובר על שימוש בצעצועי מין שונים ואם מדובר על חילופי זוגות. על מנת להצליח להקים לתחיה את הריגוש בני הזוג חייבים להיות פתוחים אחד עם השני ולא להתבייש לדבר ולהגשים פנטזיות ישנות שתמיד חלמו עליהן או רעיונות חדשים שנחשפו אליהם.
זוג שמחליט לנסות חילופי זוגות, צריך להתקדם לאט בתהליך כיוון שמדובר בחוויה מאוד עצמתית שחייבים לנהל אותה בחכמה. הרבה אנשים שמפנטזים על חילופי זוגות לא באמת יודעים איך ירגישו במעמד של החלפת זוגות אמיתית.

מתנסים לראשונה בחילופי זוגות

על מנת להכיר שותפים לחוויה, ניתן לחפש זוגות מתאימים באתר חילופי זוגות ברשת. יש היום קהילה שלמה של חילופי זוגות שיוצרת את קשריה בעיקר באמצעות האינטרנט. באתר חילופי זוגות אפשר להכיר זוגות לחוויה אינטימית יותר או להחשף לעולם של מסיבות חילופי זוגות. כאשר זוג מגיע למסיבת חילופי זוגות בפעם הראשונה, כדאי לו להתחיל לאט לאט. יש זוגות שבפעמים הראשונות עוד לא מרגישים נוח בכלל לקיים מגע מיני והם צריכים לדעת שזה מקובל. בקהילת חילופי זוגות, הזוגות המנוסים בדרך כלל מאוד מכבדים את הזוגות החדשים ולא יכפו עליהם שום סוג של מגע. חשוב שבני הזוג החדשים בתחום יבואו מוכנים ויחליטו ביניהם מה מקובל מבחינת שני הצדדים על מנת שבמסיבה עצמה לא יחוו הפתעות ויראו פתאום שבן זוגם עושה משהו שפוגע בהם.
כמו כן, מומלץ למי שמתנסה בחילופי זוגות בפעם הראשונה, לקרוא ולהבין את כללי ההתנהגות המקובלים במסיבות חילופי זוגות, כמו חובת השימוש באמצעי מניעה, שמירה על היגיינה, שמירה על כבוד המשתתפים ועוד.

תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]