פורטל חילופי זוגות
תיירות חילופי זוגותבשנים האחרונות התפתחה קהילה של ממש של חילופי זוגות בארץ. הפתיחות החברתית כלפי העדפות מיניות שונות מאפשרת לאנשים להיות הרבה יותר משוחררים היום מבחינה מינית ולנסות להגשים את הפנטזיות שלהם מבלי להתבייש. בעבר חילופי זוגות נחשבו למשהו אסור וחריג ביותר. היום יש יותר ויותר זוגות שמתנסים בחילופי זוגות לגיוון חיי המין שלהם.
ניתן למצוא היום אתרי הכרויות לחילופי זוגות, מועדונים של מסיבות חילופי זוגות, השכרת חדרים לפי שעה לחילופי זוגות ועוד מקומות בהם ניתנת לגיטימציה לאנשים להתנסות בחוויה השונה והמעניינת של חילופי זוגות.

טיולי סווינגרס

תחום חדש שמתפתח בקהילה הוא תיירות מיוחדת לחילופי זוגות. באירופה ובארה"ב תיירות מסוג זה כבר אינה חדשה והיא מאוד משגשגת. בארץ זהו תחום חדש שהולך ותופס תאוצה. הרעיון בתיירות חילופי זוגות הוא לספק לחברי הקהילה חוויה מיוחדת, באתרי נופש שמותאמים במיוחד אליהם.

ישנם כפרי נופש, מלונות, הפלגות, אתרי סקי ועוד שמציעים חבילות מיוחדות לקהל של חילופי זוגות. לא מדובר בחופשה שכוללת רק סקס. מדובר בחופשה תיירותית רגילה, עם כל מה שמלווה חופשות בדרך כלל. טיולים, פעילויות חברתיות, ארוחות, ביקור באתרים, רק שישנם גם אירועים מיוחדים של חילופי זוגות ואווירה כללית פתוחה וליברלית. למשל בהרבה מההפלגות של החלפת זוגות ישנה נטיה להסתובב בעירום במשך היום והסביבה היא פתוחה ומקבלת. באופן כללי חשוב לדעת שקהילת חילופי זוגות היא מאוד ידידותית ומקבלת כל מיני סוגים של אנשים, התנהגויות והעדפות.

ברחבי העולם ישנם מועדוני סווינגרס איכותיים ויוקרתיים ויש היום חבורת תיירות שמתמחות בהתאמת מסלולי טיול לסווינגרס בודדים או לטיולי קבוצות של זוגות. גם בארץ ישנם כבר כמה מועדונים שמתמחים במסיבות חילופי זוגות וגם תיירים סוינגרים שמגיעים לארץ נוהגים לבקר בהם לא מעט.

תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]