פורטל חילופי זוגות

בלוגים חילופי זוגות - בלוגים - החוויה הראשונה שלנו (גרועה ביותר)

זיגזוגלוהט

בני 30 ו-29
מאזור באר שבע
החוויה הראשונה הייתה עם זוג מאד מנוסה, דיברנו קצת בוואטסאפ, החלפנו תמונות (הם שלחו רק תמונות של האשה כי הגבר איש עסקים ששומר על דיסקרטיות) החלטנו שהולכים על זה בכל מקרה אם לא יתאים לנו תמיד אפשר ללכת, יש להם איזה צימר קבוע שהם הולכים אליו וקבענו שניפגש באיזור הצימר..
כשנפגשנו הבנו שהגבר לא ממש עושה את זה לבת הזוג שלי חשבנו להתקפל אבל להתקפל תמיד אפשר ולכן החלטנו לנסות לזרום ולראות אולי תיווצר כימיה כשנדבר ונכיר... נכנסנו לצימר וסגרנו שמשלמים חצי חצי ואם לא מתאים לנו אנחנו נלך ונשאיר להם את הצימר (איש עסקים קמצן) בקיצור נכנסנו, דיברנו קצת, שתינו איזה כוסית, הדלקנו איזה סיגריה ומשהו באוירה שם היה מלחיץ, הקטע שלהם היה שהאישה אוהבת לשלוט על נשים אחרות שיפנקו את בן זוגה, בזמן שאני קשור לכיסא וצופה.. אין לי שום בעיה עם שום סיטואציה (קינקי שכמוני) וכך היה היא קשרה אותי לכיסא מול המיטה, הבן זוג שלה התפשט ונשכב על המיטה בזמן שהיא הפשיטה את בת זוגתי וכיסתה לה את העיניים והובילה אותה אל המיטה בעזרת רצועה וקולר.. אני יושב מחויך ומרוגש ומסוקרן לראות איך זה יתפתח, לא עברה דקה והבת זוג שלי שהייתה לחוצה ממש מהסיטואציה הור
דפדף בפוסטים לפי תאריך

אין תוצאות לחודש זהZigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]