פורטל חילופי זוגות

בלוגים חילופי זוגות - בלוגים - leo

אנרגייזר

בני 43 ו-50
מאזור תל אביב
"זה התחיל כמו פנטזיה, רק חשבתי שאשתי יכולה לישון עם גברים אחרים."
אבל עבור תומר (שם בדוי), הפנטזיה הזאת הפכה למציאות.
תומר הוא קרנן: הוא נהנה כשאשתו שוכבת עם גברים אחרים.

הוא ואשתו היו נשואים במשך 16 שנים לפני שהעז לספר לה על הפנטזיה שלו: "הייתי מודאג שהיא תהיה מזועזעת אבל המחשבה לא נעלמה ולא עזבה", סיפר לנו "אחרי כמה ימים של עיכול והתבשלות עם הרעיון החדש והפרובוקטיבי, היא הסכימה לנסות" ומאז הזוג לא הביט אחורה.

"אנחנו שמחים לחלוטין מאז, שנינו מרגישים שאנחנו יכולים להיות לגמרי חופשיים", אומר תומר.

במשך שלוש וחצי השנים האחרונות, אשתו של תומר משתמשת באתרי היכרויות למבוגרים ובעיקר בטינדר כדי לפגוש גברים - היא לא שואלת את בעלה אם היא יכולה לצאת לפגישה, היא מודיעה לו.

בפעם הראשונה שזה קרה, תומר פגש את המאהב החדש של אשתו, לראשונה לפני הפגישה הראשונה ובפעם השניה כשחזרו מהבילוי הזוגי שלהם לפני שעלו לחדר השינה. לאחר מכן הקשיב תומר למתרחש בחדר השינה מחדר אחר. "זה היה אחד הדברים הארוטיים ביותר שחוויתי אי פעם. הידיעה שמישהו היה בחדר הסמוך עם אשתי היתה מרגשת עוד
דפדף בפוסטים לפי תאריך

26/04/2017ריגוש"זה התחיל כמו פנטזיה, רק חשבתי שאשתי יכולה לישון עם גברים אחרים." אבל עבור תומר (שם בדוי), הפנטזיה הזאת הפכה למציאות. תומר הוא קרנן: הוא נהנה כשאשתו שוכבת עם גברים אחרים. הוא ואשתו היו נשואים במשך 16 שנים לפני שהעז לספר לה על הפנטזיה שלו: "הייתי מודאג שהיא תהיה מזועזעת אבל המחשבה לא נעלמה ולא עזבה", סיפר לנו "אחרי כמה ימים של עיכול והתבשלות עם הרעיון החדש והפרובוקטיבי, היא הסכימה לנסות" ומאז הזוג לא הביט אחורה. "אנחנו שמחים לחלוטין מאז, שנינו מרגישים שאנחנו יכולים להיות לגמרי חופשיים", אומר תומר. במשך שלוש וחצי השנים האחרונות, אשתו של תומר משתמשת באתרי היכרויות למבוגרים ובעיקר בטינדר כדי לפגוש גברים - היא לא שואלת את בעלה אם היא יכולה לצאת לפגישה, היא מודיעה לו. בפעם הראשונה שזה קרה, תומר פגש את המאהב החדש של אשתו, לראשונה לפני הפגישה הראשונה ובפעם השניה כשחזרו מהבילוי הזוגי שלהם לפני שעלו לחדר השינה. לאחר מכן הקשיב תומר למתרחש בחדר השינה מחדר אחר. "זה היה אחד הדברים הארוטיים ביותר שחוויתי אי פעם. הידיעה שמישהו היה בחדר הסמוך עם אשתי היתה


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]