פורטל חילופי זוגות

בלוגים חילופי זוגות - בלוגים - חדשים ומתרגשים

פרפרים חופשיים

בני 35 ו-44
מאזור תל אביב
רוצים לשתף ושישתפו אותנו בחוויות
דפדף בפוסטים לפי תאריך

09/10/2017מסיבות מומלצותהי שמענו שיש כל מיני סוגים של מסיבות חילופי זוגות. על מה אתם הכי ממליצים? מסיבות במועדונים? בבתים פרטיים? מה נראה לכם הכי מתאים לזוג בתחילת הדרך? היינו בינתיים במסיבה אחת ועוד לא ממש השתתפנו באופן פעיל. מחפשים משהו מדליק להיכנס איתו לעולם הסווינגרס, ושגם יהיו סבלניים איתנו בגלל שאנחנו עוד לא ממש מנוסים. נשמח לקבל המלצות.
02/10/2017הפעם הראשונהאז היינו באירוע הראשון שלנו לא מזמן ואנחנו עדין מבולבלים. למרות שדיברנו בינינו הרבה לפני כן והחלטנו להתנסות ביחד בחוויה, הגענו נבוכים מאוד ולא כל כך ידענו איך למצוא את עצמנו. בעיקר הרגשנו נבוכים אחד מהשני, להיות בפעם הראשונה עם מישהו אחר. העדפנו לא להשתתף ממש ורק להסתכל בהתחלה, הבנו שזה מקובל וזה בסדר בפעמים הראשונות. החוויה נראית לנו מדליקה אבל עדין לא מצאנו את הדרך להיפתח ולהתנסות ממש. יש לנו חברים שהמליצו לנו מאוד על מסיבות של חילופי זוגות, כי להם זה ממש עזר להעיר מחדש את הקשר הזוגי והאינטימי ואנחנו מקווים להשתלב ולהרגיש שגם לנו זה יעשה טוב. נשמח לשמוע חוויות ראשונות של חברים מהאתר, איך התחלתם, איך זה הרגיש ומה עשיתם עם המבוכה.


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]