פורטל חילופי זוגות

בלוגים חילופי זוגות - בלוגים - הערב מארחים אצלנו מסיבת גנג-בנג

חזרה לבלוג
זוג פתוח לכל

בני 53 ו-63
מאזור תל אביב
הערב אנחנו מארחים אצלנו בוילה דיסקרטית באזור המרכז מסיבת גנג-בנג. אומנם מכסת הגברים-גברים כבר גדושה לגמרי, אבל נותרו מקומות לשניים-שלושה זוגות או נשים בודדות. זוגות ונשים חובבי וחובבות הזאנר מוזמנים ליצור קשר ולהשאיר טלפון ליצירת קשר מיידי ותכליתי עוד היום.
דפדף בפוסטים לפי תאריך


15/08/2019 מארחים אצלנו היום מסיבת גנג-בנג היום בערב אנחנו מארחים אצלנו מסיבת גנג-בנג בוילה פרטית ודיסקרטית באזור המרכז. אומנם מכסת פרי ההרבעה ( כלומר הגברים-גברים ) כבר גדושה לגמרי אבל נותרו עדיין מקומות ל 2-3 זוגות או נשים בודדות. זוגות ונשים חובבי וחובבות הזאנר מוזמנים לפנות אלינו ולהשאיר מספר טלפון להתקשרות מיידית ותכליתית.
תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]