פורטל חילופי זוגות

בלוגים חילופי זוגות - בלוגים - שונים

חזרה לבלוג
cpl4fun

בני 51 ו-54
מאזור רחובות
קצת על הא וקצת על דא..חוויות של זוג שונה..רגיש ורוגש..
דפדף בפוסטים לפי תאריך


27/06/2009 תופעת ה"עורבא פרח" זו פעם ראשונה של הקלדה חושפנית כזו,,אך מרגישים חובה לספר על התופעה שעדיין לא קראנו עליה..כלומר כולנו מכירים את תופעת המתחזה בגיל\מראה\סטטוס או המתחזים לנשואים אך הם לא. וכו וכו וכו..כמובן שעם השנים נתקלנו בשלל הסוגים הנ"ל..אך כנראה גם ל"מנוסים" כמונו (לפחות בתחום האיבחון הראשוני) ישנה הפעם הראשונה..
והפעם נספר על תופעת העורבא פרח...עורבא פרח בארמית הכוונה היא לעורב שפרח ...הייתה ציפור והיא עפה..הייתה..כן..אבל עכשיו היא לא..היה נדמה לך שראית אותה..להד"מ, לא מינה ולא מקצתה..לא אלאה...
אז ככה..אנחנו מרחובות..(לא בדיוק אבל ממש קרובים) והזוג, נשוא הבלוג מהצפון. כמובן שהכרטיס שלו מרשים ונעים, כימיה מיידית שיחות טובות, וכן הם מהצפון..טוב, לא כולם מהמרכז\רחובות..
תכננו חופשה נחמדה לצפון ומה יותר מתאים מאשר לקבוע עם הזוג החמוד. יש לציין שהשיחות היו בעיקר ביננו, 2 הגברים ושיחה אחת שלו בפון עם אישתי שהבהירה לנו שבאמת ישנה כימיה והבחור איכותי וכו וכו. לשאלתינו אם אפשר לשוחח עם אישתו או שנשוחח כולנו יחד הוא ענה שממש אין צורך הוא קולט מרחוק ממש ואם אני אחלה כזה ברור שגם אישתי כזו ואם הוא מרגיש כך בטוח שגם אישתו תרגיש כך..מה שנשאר זה רק להיפגש ולהחליט בפועל אם זה זה או לא..:-) וכך יצא שאני והבחור הרהוט משוחחים המון ..גם במ ס נגר וגם בפון..
אז קבענו וסיכמנו וסגרנו שאנחנו מגיעים לצפון לדירת הנופש שלנו שם..והנה הרמנו פון לפני הארוחת שישי המתוכננת שלהם והפעם שמענו את הליידי המופתעת..מי? מה? אתם מה? קבעת? עם בעלי? אהה....והפון עבר מיד ליד...והגיע שוב לידי הנסיך...שקבע נחרצות שנרים שוב אחרי הארוחה שנקבעה מראש..
הרמנו פון והתשובה כמו הלהדמ שהבלוג הזה התחיל....מי? מה? מה באמת קבענו? מה פתאום..אולי סיכמנו שמתישהו נשב לקפה וכו וכו....אבל להיפגש הערב? אולי מחר? אולי ואולי?
אז אולי אתה סתם תחמן שקובע עם עוד זוגות? אולי אתה קובע עם עצמך? אולי אתם סתם עורבא פרח???
מזלינו שאנחנו יודעים להעביר עם עצמינו ערבים סקסיים בצפון כמו גם ברחובות כמו גם בברצלונה...
היו שלום תחמנים למינכם...
לא ניפגש לא היום ולא אולי מחר ולא בכלל..!!
תגובות
טוען תגובות...


Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]