פורטל חילופי זוגות
הזירה של זיגזוג- חילופי זוגות בקלות ובמהירות


חילופי זוגות מעולם לא היו קלים יותר

 

הזירה של זיגזוג היא המקום בו תוכלו להכיר מהר ובקלות את חברי האתר. מאגר התמונות הלוהטות שלכם עומד לשירותכם עכשיו בדפדוף מהיר, עם אפשרות ליצירת קשר מהיר עם הזוגות שמוצאים חן בעיניכם.

בכניסה לזירה של זיגזוג תוכלו לדפדף בין תמונות החברים באתר ולהגיב בלחיצת כפתור מהירה לכל מי שעושה לכם את זה. זוהי הזדמנות מצוינת לקצר תהליכים ולהגיע למפגש החלפת זוגות במהרה.

על מנת שתוכלו להתמצא בזירה החדשה, להלן הסבר קצר על אופן השימוש בה:

 

  • מתחת לכל תמונה יש אפשרות לסמן לייק או דיסלייק. לחיצה על לייק תשלח עדכון למשתמש/ים שמצא/ו חן בעיניכם. לחיצה על דיסלייק אינה מופיעה בשום מקום ומעבירה אותכם לתמונה הבאה בתור. קיימת גם אפשרות לשליחת הודעה אישית מתחת לכל תמונה.

 

  • כאשר המשתמש/ים יקבל/ו את ההודעה על הלייק שעשיתם להם- הם יוכלו להגיב בלייק בחזרה ואז שניכם תקבלו הודעת בינגו על ההתאמה ביניכם ומתוכה להמשיך לשיחה פרטית. משם הדרך למפגש מסעיר קצרה מאוד!

 

  • חשוב לדעת ! כל נושא הזירה הוא אישי ואינו חשוף לכלל המשתמשים באתר, לכן לחיצה על לייק לא תופיע בשום מקום מלבד בהודעה אישית למשתמש/ים- אז תרגישו חופשי לפרגן ולקבל פרגונים על התמונות שלכם!

 

  • זכרו! השימוש בזירה הוא לחברים בעלי תמונת פרופיל בלבד. העלו תמונה והצטרפו לזירה הלוהטת.


 

היכנסו לזירה של זיגזוג ותתחילו לדפדף- חילופי זוגות בלחיצת כפתור!

חשוב לזכור! בשלב זה הזירה קיימת באתר המובייל בלבד!Zigzug- אתר היכרויות ישראלי עבור קהילת חילופי הזוגות / סווינגרס . זיגזוג מפגיש בין זוגות איכותיים, תמצאו בו לא רק זוגות רציניים אבל בעיקר זוגות שהשקפת עולמם כשלכם, זוגות שחיים את עולם ה- סווינגרס . זיגזוג הוא לא עוד סתם אתר החלפת זוגות, אלא אתר החלפת זוגות העיקרי כיום. אלפי זוגות/ נשים / גברים כבר מוכנים להכיר אתכם . כולם מחפשים החלפת זוגות, חילופי זוגות, סווינגרס , ובכלל, להכיר חברים חדשים. קראו על עולם הסווינגרס , עולם החלפת זוגות העשיר בפורומים שלנו ובבלוגים. אתם זוגות? בואו הצטרפו אלינו, ההרשמה חינם!
[MESSAGE]
[DATE_TIME]