חילופי זוגות - איך אומרים לא להצעה?

28-01-2018
חילופי זוגות - איך אומרים לא להצעה

"בעלי ואני השתתפנו במסיבת חילופי זוגות לא מזמן. מצאנו את עצמנו שקועים בשיחה עם קבוצה קטנה של משתתפים שלא הכרנו ממסיבות קודמות. אף אחד מהם לא ממש עשה לנו את זה, אבל נהנינו מהשיחה איתם בכל מקרה. לצערנו, זוג אחד ממש נדלק עלינו ואחרי זמן קצר פנה אליי הגבר ושאל אם נרצה להמשיך יחד לאחד החדרים. לא ממש ידעתי איך להתנהג במצב כזה ואיך להגיד לו לא מבלי שייעלב".

 

נשמע מוכר, נכון?

ובכן, בניגוד לדעה הרווחת בציבור, סווינגרס אמיתיים הם לא אנשים שנכנסים למיטה על כל אחד. סווינגרס, כמו כל אחד אחר- נמשכים לאנשים מסויימים ולאחרים לא. ובכל מקרה - אף פעם לא יקרה מצב בו זוג סווינגרס יסכים לחילופי זוגות עם זוג אחר רק בגלל תחושת מחוייבות כלשהי או "לא נעים לי".

דעו, אם בחרתם באורח חיים סווינגרי, ייצא לכם לפחות פעם אחת לקבל 'הזמנה למשחק' מזוג שאתם לא בעניין שלו. זה רק טבעי. אבל כשמגיע רגע שכזה- חשוב להתנהל בצורה נכונה כדי שאף אחד לא ייפגע.

 

במרבית המקרים, מספיק להגיד "לא תודה", "לא כרגע" או "אולי בפעם אחרת" לזוג שאתם שהציע לכם הצעה. רוב הסווינגרס יבינו את הרמז ויעזבו אתכם במנוחה, מבלי להרגיש שרגשותיו נפגעו. בהקשר זה כדאי לזכור כי כשאתם אומרים "אולי בפעם אחרת" לזוג, אתם גם משאירים לעצמכם פתח להזדמנות עתידית של חילופי זוגות עם אותם בני זוג, ושפשוט בזה הרגע לא מתאים לכם. דברים הרי יכולים להשתנות בעתיד…

 

מה קורה אם בכל זאת אתם נאלצים להתמודד עם זוג (או משתתף יחיד) עקשן במיוחד, שממשיך להציע לכם הצעות לחילופי זוגות גם אחרי שאמרתם לו "אולי בפעם אחרת"? ובכן, מצבים כאלו הם נדירים למדי בעולם הסווינגרס כי מרבית הסווינגרס יודעים לכבד את הגבולות אחד של השני, ובעיקר מבינים מתי 'לא' זה לא.

אם מישהו ממשיך להציק לכם בעניין, וכבר אמרתם לו לא פעם אחת בצרה ברורה ובלתי משתמעת לשני פנים- אנו ממליצים שתפנו בשלב זה למארגני המסיבה ותדווחו להם על אותו זוג או משתתף, הם כבר יידעו כיצד לטפל במשתתף באופן הנכון ביותר וייתכן שאף ידאגו להרחיק אותו - מהמסיבה הנוכחית וממסיבות עתידיות.

 

ולסיום, הכי חשוב שאתם, כזוג סווינגרס, תדעו מתי להגיד לא להצעות שאתם מקבלים. אם קיבלתם הצעה לחילופי זוגות שאתם לא מעוניינים בה, אתם צריכים להיות מסוגלים להגיד לא בצורה ברורה (אך מנומסת), כך שלעולם לא תיקלעו למצבים לא נעימים או תיקחו חלק במשהו שאתם לא באמת רוצים לעשות.חזרה למגזין
Loading