5 טיפים שיעזרו להפיק הנאה מקסימלית מחיפולי זוגות

זה הגיע, החלטתם שגם אתם רוצים להתנסות בטרנד הלוהט של חילופי זוגות (סווינגרס). אתם בוודאי מרגישים מאוד נרגשים, אולי מאוד נלהבים וגם במידה מסוימת, קצת חוששים. כל זה טבעי מאוד, ממש כפי שזה קיים בעולם הדייטינג. אבל אל דאגה, תמיד זיכרו שהמטרה היא ליהנות, זו המטרה שכולנו התכנסנו כאן. ועל מנת שתוכלו להפיק את ההנאה המקסימלית מההתנסות הראשונה שלכם, קבלו את 5 הטיפים המועילים.

1. הכינו שמנים לעיסויים מפנקים או ארוטיים-

לקפוץ ישר למיטה הוא לא רעיון טוב. זה אולי עובד ככה בסרטים כאלה או אחרים, אבל צריך קצת זמן כדי לשבור את הקרח ולהיכנס לאווירה. הטיפ הכי טוב שאפשר לקבל זה להתחיל עם עיסוי אירוטי. הביאו אתכם שמנים לעיסויים ובזמן שיחת ההיכרות ציינו שאתם מאוד אוהבים לתת או לקבל עיסויים. כשאתם מציעים לתת למישהי או למישהו עיסוי, זו התחלה נהדרת ומשם, הדברים יכולים רק להמשיך ולהתחמם יותר ויותר.

2. התלבשו סקסי אבל נוח-

מעבר להתרגשות הטבעית, כדאי לזכור שישנה התלבטות מה ללבוש ומה לא ללבוש. הבגדים שלובשים לקראת חילופי זוגות אמורים במידה מסוימת "להדליק" את האווירה. אבל אף פעם אי אפשר לדעת בדיוק מה ידליק מישהו אחר, מישהי אחרת, זוג שאנחנו עדיין לא מכירים. לכן, הטיפ הוא לא להגזים לכל כיוון. דווקא לבוש חושפני יתר על המידה עשוי להיות פחות מתאים, כי רוצים להשאיר קצת מקום לדמיון ולפנטזיות שרוצים עוד מעט לממש. לקראת ההתנסות הראשונה, בחרו לבוש סקסי אבל נוח. מאוד חשוב שתרגישו בנוח משום שאת ההרגשה הנוחה והנינוחה קולטים מכם.

3. הביאו משחקים מגוונים שמתאימים לחילופי זוגות-

הטיפ הבא שלנו יכול לעזור לכם מאוד בכמה דברים. ראשית הוא יכול לעזור להיכנס לאווירה ושנית, הוא יכול לעזור בהיכרות וב"שבירת הקרח". כדאי להביא משחקים מגוונים, כך שבטוח תקלעו בכך לטעם של הזוג השני. וכשאנו אומרים "משחקים" אנו מדברים לא רק על צעצועי מין שיכנסו לפעילות בהמשך אלא גם על משחקי חברה סקסיים. אפשר להתאבזר עם קלפים ולהציע משחק סטריפ פוקר או סטריפ רמי או משהו דומה. ישנם כל מיני משחקי חידות סקסיים או משחקים מסוג אמת או חובה, שכמובן הולכים לכיוון הארוטי והסקסי.

4. הגדירו מראש את הגבולות שלכם-

כשאתם רוצים ליהנות יותר בהתנסות הראשונה שלכם, הביאו בחשבון שלא כל הסווינגרס מגיעים לעניין באותו הראש. זה טבעי וזה בסדר, אבל תמיד חשוב לנהוג ברגישות, מתוך מודעות ולא מתוך כפיה. אסור שתרגישו שמישהו כופה עליכם משהו שאינכם רוצים וגם חשוב לא פחות שאחרים לא ירגישו שאתם כופים דבר כזה או אחר. הבסיס של כל זה הוא שתגדירו מראש מהם הגבולות שלכם. האם אתם מוכנים למין קשוח, האם יש תנוחות שאתם לא אוהבים או לא מרגישים איתן בנוח. חישבו על כך וגם אם תגיעו למסקנה שאתם רוצים להתנסות במשהו חדש, זה בסדר אבל הבהירו לזוג השני מה נראה לכם ומה לא נראה לכם.

5. הנאה לכל החושים עם יין, פינוקים ומוזיקת רקע-

נסיים עם תזכורת קטנה וטיפ מושלם: כל התנסות של חילופי זוגות אמורה לגרום עונג, כיף והנאה. אבל ההנאה היא לא רק המין. מלבד סקס, אפשר ואפילו כדאי לענג את כל החושים. התארגנו עם מה שאתם אוהבים ומה שאחרים בדרך כלל אוהבים. למשל, יין טוב, שוקולדים, מוזיקת ריקע סקסית וכיפית.

Loading