למה חילופי זוגות כל כך פופולריים?

24-12-2017
חילופי זוגות

חילופי זוגות בישראל הופכים בשנים האחרונות לפופולריים יותר ויותר בחברה הישראלית. אם בעבר זוגות שהיו מוסיפים בני זוג למיטה או סווינגרס שהיו מחפשים שותפים להחלפה היו נחשבים למשהו שיש לשמור בסוד או אפילו להתבייש בו, היום המצב שונה לגמרי. אנו עדים ליותר ויותר זוגות שנחשפים ומספרים על החוויות שלהם ועל הצורך שלהם בגיוון בחיי המין מבלי להתבייש. יותר ויותר אירועים ומסיבות של חילופי זוגות מתקיימים מדי יום בכל רחבי הארץ. במצב בו יותר ויותר זוגות מדברים בפומבי על חילופי זוגות ועל היתרונות שהם תורמים לחיי הזוגיות, לצד הפתיחות והשינויים שחלים בחברה הישראלית כלפי סוגים שונים של זוגיות - אפשר להבין כיצד חל שינוי בדעת הציבור כלפי תופעת חילופי הזוגות, והתפיסה שלהם כבר אינה של תופעה שלילית או בזויה אלא כתופעה חיובית ולגיטימית. הנה עוד כמה סיבות המסבירות מדוע חילופי זוגות הם תופעה כה פופולרית.

 

  1. הגיוון מגביר את התשוקה והמחוייבות זה לזו - זה לא סוד שלאחר תקופת מה של זוגיות ממושכת וארוכת שנים הסקס הופך להיות קצת משעמם, צפוי, אפילו רפטטיבי, גם עבור זוגות שמחשיבים את עצמם כפתוחים ויצירתיים בתחום. חילופי זוגות היא נתיב המאפשר להתגבר על המונוטוניות, והוא ללא ספק מגביר את המשיכה והתשוקה בין בין הזוג. מעבר לכך - זוגות אשר לוקחים חלק בחילופי זוגות מעידים כי הם נאמנים יותר זה לזו, כיוון שהם חשים הרבה יותר מאושרים ומסופקים מהחיים האישיים ומרמת האינטימיות.

  2. חילופי זוגות מחזקים את רמת האמון בין בני זוג - חילופי זוגות נטולי קנאה זה משהו אפשרי בהחלט, על כך מעידים אין ספור סווינגרס הלוקחים חלק בסגנון חיים זה.כשהם מתנהלים ללא קנאה הם מבטיחים הנאה מושלמת. לשם כך בני הזוג חייבים לבטוח זה בזו כדי לקחת חלק בחוויה הזו, וכתוצאה מכך רמת האמון בין בני הזוג פשוט הולכת ומתחזקת ומתרחבת גם לשאר תחומי החיים.

  3. חילופי זוגות...זה פשוט כיף! - בשורה התחתונה- חילופי זוגות זה פשוט כיף לא נורמלי. זו האפשרות שלכם כבני זוג לצאת מאזור הנוחות שלכם ולצאת להרפתקה סעירה. לצבור יחד עם בן הזוג חוויות מיניות מענגות שלא הכרתם קודם, ולקחת את הזוגיות שלכם לרמה גבוהה יותר.חזרה למגזין
Loading