חילופי זוגות – איפה הכי כדאי ונכון לכם להכיר זוג שבאמת יתאים לכם?

04-05-2021

המחשבה הרווחת כששומעים את צמד המילים חילופי זוגות היא בעיקר למטרות יחסי מין. בגדול, זה די נכון. בקטן, יש עוד כיווני מחשבה שאפשר לבחון.

אז איפה מוצאים זוג לחילופי זוגות?

לרוב הזוגות שרוצים לתבל את חיי המין שלהם יש שתי אפשרויות. אפשרות אחת היא למצוא מסיבת סווינגרס וללכת ולקוות למצוא זוג שיזרום ותהיה איתו כימיה, במסיבות כאלה אין לדעת מראש מי הולך להגיע, או מה בדיוק יקרה. האפשרות השניה היא להכיר זוג באתר הכרויות ייעודי לכך ולהיפגש לדייט בו תחליטו איך ומתי תיפגשו שוב ואם הייתה לכם כימיה עם הזוג שפגשתם. בכתבה הנוכחית נדבר על כל היתרונות והחסרונות באפשרויות שציינו.

מסיבות מול אתר הכרויות -יתרונות וחסרונות

נתחיל במסיבות החלפת זוגות, יתרון- הריגוש, אין לדעת מה יקרה ואת מי תפגשו, אתם יוצאים להרפתקאה וזה אחד מהדברים שחיפשתם להוסיף לזוגיות שלכם. באותה נשימה מסיבה כזו יכולה להיות אינטנסיבית מדי עבורכם ואולי אף להרתיע, בייחוד אם זו הפעם הראשונה שלכם. במסיבות חילופי זוגות לא תמיד המשתתפים הם בהכרח זוג, קורה, ולא מעט שתפגשו "זוג" שהם בעצם ידידים שהגיעו יחד כדי למצוא סטוץ, או גבר ששיכנע ידידה שלו שתגיע יחד איתו כדי להיות "כרטיס כניסה" עבורו. אם אתם מחפשים זוג שתוכלו לשמור איתו על קשר קבוע ולהיפגש במערכת יחסים של אמון ויחסים טובים, לא בטוח שמסיבת חילופי זוגות היא המקום הנכון עבורכם. במסיבות רבים מהמשתתפים לא עוברים סינון מוקדם, כדי להיכנס-מספיק שמגיעים גבר ואישה יחד ומשלמים כרטיס כניסה והופ הם בפנים. המקום האולטימטיבי למצוא בו את הזוג המושלם עבורכם.

אפליקציית הכרויות ייעודית לחילופי זוגות

אפליקציה היא מקום אולטימטיבי להכיר בו את הזוג הנכון מכמה סיבות שנציג לכם כעת. הסיבה הראשונה היא שהמשתמשים באפליקציה הם בהכרח זוג ובהכרח זוג שמחפש זוג אחר לחילופי זוגות, ואיך אנחנו יודעים? כי אנחנו עוברים ומעבירים סינון קפדני לכל המשתמשים שלנו, נכון, אולי אחת לכמה חודשים הצליחו לעבוד עלינו אך לרוב יש לנו את כל הכלים לגלות כרטיסים מזוייפים ואנחנו מסירים אותם באותה מהירות שבה נפתחו. הסיבה השניה היא שבאפליקציה ברור לכם שהזוג שאליו תפנו או פנה אליכם מעוניין באותו דבר כמוכם. הכל מפורט וידוע מראש ואין מקום להפתעות. והיי, מי יודע… אולי אחרי שתיפגשו באפליקציה תוכלו להיפגש במציאות ואפילו להחליט ללכת למסיבת חילופי זוגות יחד.חזרה למגזין
Loading