לחגוג מכל הגוף - מסיבות, חילופי זוגות, כל מה ששווה לכם לדעת

12-07-2021

כמה פעמים ישבתם בבית בערב על הספה, אחרי יום ארוך ומתיש של שגרה וחשבתם לעצמכם שאין מצב שזה כל מה שיש לחיים להציע, אתם נשואים או בזוגיות כבר שנים רבות, כל שנה שעוברת אתם משתאים בפליאה ״איך הזמן טס״ ואתם אוהבים ונהנים אחד מהשני אבל מרגישים שבא לכם להתחיל לגוון במקום להתנוון. 

אם אתם חושבים על חילופי זוגות אתם במקום הנכון! אז איך עושים את זה? קודם כל נכנסים לאתר הכרויות לחילופי זוגות ופותחים פרופיל- אתם יכולים לפתוח פרופיל זוגי ויכולים לפתוח אישי, מה שבא לכם! מתחילים לצ׳וטט ולהכיר זוגות. אחרי שפתחתם פרופיל באתר אתם כבר יכולים לקרוא לעצמכם סווינגרס (קריצה, חיוך, קריצה) 

ואיפה מוצאים את המסיבות הכי טובות?

אתר זיגזוג מפנק את החברים בו ויוצא מהמסך לא מעט במסיבות בריכה ייעודיות לזוגות המעוניינים בחילופי זוגות, במסיבות תוכלו למצוא גם פוליאמורים שמגיעים וישמחו להצטרף אליכם לאקט מסעיר ואולי אף ליותר מכך. כשאתם מגיעים למסיבות של זיגזוג אתם יכולים להיות בטוחים במאה אחוז שהקהל באירוע הוא קהל איכותי, אמיתי, זוגות שבאמת רוצים לגוון ונמצאים באותו ראש כמוכם. לא תמצאו גברים יחידים שמחפשים יחסים עם נשים וגררו איזו ידידה כדי להיכנס למסיבה כמו שקורה במסיבות חילופי זוגות במועדונים אפלים בהם אתם לא יודעים מי הקהל שהולך להגיע. 

במסיבות של זיגזוג תדעו שכל מי שרוקד/ יושב/ שותה/ מדבר איתכם וסביבכם מנוי גם הוא לאתר ואיתכם באותו ראש. 

מסיבות חילופי זוגות לא חייבות להיות מסיבות מין מביכות, אתם יכולים להגיע למסיבות חילופי זוגות שהן לגמרי חוויה כייפית ונעימה, להכיר זוגות קודם כל בקטע כייפי וחברי, למטרות שונות, כן, גם למטרת ידידות או יציאות משותפות ומשם תוכלו להחליט אם אתם בעניין של חילוף. 

אז מה קורה במסיבות הכי טובות לחילופי זוגות?

במסיבות של זיגזוג תמצאו אלכוהול איכותי, זוגות רבים הממלאים את הרחבה והבריכה, מוזיקה שלא תוכלו להישאר אדישים אליה (באחריות! אנחנו גם אוהבים לרקוד וכשאנחנו מפיקים מסיבה חשוב לנו שהיא תהיה אחת כזו שלא שוכחים!). וכן, גם חדרים אינטימיים במידה ותכירו זוג שבא לכם כבר באותו ערב לזרום איתו:). 

למה אתם מחכים? פתחו פרופיל בזיגזוג והישארו מעודכנים, המסיבה הבאה ממש בקרוב! נראה אתכם שם! חזרה למגזין
Loading