לשבור שגרה- חילופי זוגות בשבילכם

19-10-2021

שגרה היא ככל הנראה הדבר הגרוע ביותר שיכול לקרות לבני זוג במערכת יחסים ארוכה. עם השנים, כל אחד נכנס לשגרה משלו- עבודה, קניות וטיפול בילדים. לאט לאט מרגישים שמערכת היחסים דועכת והתשוקה הרבה שהייתה פעם התפוגגה. למרות זאת, אין שום סיבה להיכנע או להרים ידיים. למרבה המזל, אפשר בהחלט לפלפל את הזוגיות ולהוסיף משהו חדש בקשר שלכם, שיהפוך אותו להרבה יותר מרגש ולוהט לאורך זמן. 

מגע חדש

בדרך כלל, אחד הדברים הראשונים שצריך לשים לב אליהם כאשר נכנסים לשגרה היא מערכת היחסים המינית ביניכם. לכן, הדבר הכי חשוב וטוב שתוכלו לעשות במערכת היחסים שלכם היא לשנות את השגרה במקום אחד- חדר המיטות. נסו לשחק משחקים סקסיים ותנוחות שאף פעם עוד לא ניסיתם, נסו למצוא מה מתאים לשניכם ולנסות למתוח את הגבול כדי ששניכם תוכלו ליהנות מיחסי המין שלכם. אם תרצו לגוון, תוכלו להתחיל להיות סווינגרס. הכוונה היא שתמצאו זוגות אחרים שנמצאים באותה סיטואציה רוצים להתנסות בדברים חדשים.

אמנם חילופי זוגות נשמע כמו משהו לא שגרתי, אך בהחלט שווה על מנת לשבור את השגרה. בכדי באמת להיות סווינגרים, עליכם להבין כי הכוונה בחילופי זוגות אינה שאתם בוגדים בבן או בת הזוג, אלא זוהי פעילות משותפת, שתוכלו לעשות ביחד בשעות הפנאי. כך תוכלו להעשיר את הניסיון המיני שלכם, כמובן באישור וידיעה מלאה של הפרנטר, בעוד שבגידה היא מגע מיני ללא ידיעת הצד השני.

הפרטנר המושלם במרחק לחיצה

אז איך עושים את זה? היכנסו לאתרים יעודיים כמו אתר חילופי זוגות ותתחילו לחפש את האדם או הזוג המתאים לכם לפי מרחק, גיל ותמונה. הפכו את הפעילות הזו לפעילות משותפת של שניכם, כמעין תחביב חדש. נסו לחשוב אילו פרטים אתם רוצים לפרסם על עצמכם, בהתאם לנסיבות. כמובן שתוכלו לשמור על פרטיות ולא לפרסם דבר, אבל כן חשוב שלפחות תכתבו מה אתם מחפשים כדי שיהיה לכם יותר קל. 

מקום ניטרלי

אחרי שנכנסתם לאתר ומצאתם את הפרטנר או הפרטנרים המתאים, הגיע הזמן להיפגש! הפגישה הראשונה עלולה להיות מאוד מלחיצה ולא תמיד נעימה, אך אם תבחרו במקום שמתאים לכל המשתתפים כמו בית מלון, תוכלו להיות רגועים יותר. תיזמו שיחה ראשונית ופשוטה שתאפשר לכם להכיר את הצד השני טוב יותר. גם משחקים סקסיים יכולים לעזור לשבור את הקרח, וכך הפגישה תהיה מהנה יותר לכל הצדדים.

לסיכום, השגרה יכולה להעיק על כל מערכת יחסים, אך אם תמצאו משהו חדש כמו חילופי זוגות, תצליחו לשבור את השגרה ותמצאו את עצמכם במערכת יחסים חדשה וכיפית. 


חזרה למגזין
Loading