נשים חזקות בחילופי זוגות

13-12-2017
נשים חזקות בחילופי זוגות

למי שלא מכיר את העולם של חילופי זוגות יש נטיה לחשוב שנשים הן בדרך כלל אלו שנגררות לתוך העולם הזה על ידי בני זוגם. חשוב לדעת שמדובר בתפיסה מוטעית מיסודה. גם אם במקרים רבים הגבר הוא זה שמעלה את הרעיון, חשוב לדעת שכל קהילת הסווינגרס מבוססת על כך ששני בני הזוג מעוניינים לקיים את אורח החיים הזה. כאשר אחד מבני הזוג לא באמת מעוניין בכך- אין לזה סיכוי להצליח, לכן, הזוגות שנשארים בעולם הזה הם תמיד אנשים שבחרו ורצו להמשיך בו.

 

דווקא נשים שפעילות בחילופי זוגות בדרך כלל מציינות יתרונות רבים שזה הכניס לחייהן. ניתן לראות את ההשפעה החיובית של חילופי זוגות על נשים בכמה רמות-

 

 

 

-קבלה- העולם של חילופי זוגות הוא מאוד פתוח, מקבל ומפרגן. כל אחת יכולה למצוא בו את מקומה ולהתקבל באהבה. כשאישה מגיעה בלבוש סקסי למסיבת חילופי זוגות, הנשים האחרות לא משמשות כאויבות, אלא להפך. הן מפרגנות לה ומחמיאות לה המראה ועל מה שהיא משדרת. זה מאפשר להרבה נשים שביום-יום רגילות למראה אפרורי יותר, להיפתח לסגנונות חדשים ולהתנסות בכל מה שחלמו עליו אל מול סביבה תומכת ומקבלת.

 

 

 

-ביטחון- כשמבינים את העולם של חילופי זוגות, לומדים ליהנות מהיתרונות הרבים שבו. הידיעה שיש עוד הרבה אנשים, גם גברים וגם נשים, שרוצים בך, שמתעניינים בך- היא חוויה מופלאה לביטחון העצמי. פתאום נשים שהרגישו כבר מותשות ושחוקות מהשגרה עם בני זוגם מגלות שהן אטרקטיביות בעולם הזה וזה נותן קפיצה משמעותית לביטחון העצמי. מעבר לכך, בחילופי זוגות, יש לכך תמיד גם את האישור של בני הזוג ולכן ניתן ליהנות מזה באופן מלא ולא להסתיר את ההנאה. תחושת הרעננות, ההתחדשות וההתרגשות מהתחלות חדשות כל פעם, מחזקת אף היא את תחושת הערך העצמי ובכך מגבירה את הביטחון.

 

 

 

-מיניות- נשים רבות גדלו עדין בתקופה בה החשק המיני של הגבר היה על העליונה וחונכו שעליהן לספק את יצריו של בן הזוג שלהן, כשהרצונות שלהן נמצאים בתחתית הסולם. בכניסה לעולם של חילופי זוגות כל התפיסה הזו משתנה. מיניות האישה אינה פחותה ואולי אפילו עליונה בחשיבותה. יש כבוד לתשוקות של נשים, לפנטזיות שלהן, לסיפוק שלהן ולכן הן מרגישות מאוד בנוח בו. הן לא צריכות להסתיר את המיניות שלהן, את העובדה שהן רוצות לחושקות בדברים שונים- זה המקום בו הן יכולות לתת דרור לכל נושא המיניות והן מציינות זאת כשיפור משמעותי בחייהןחזרה למגזין
Loading