חילופי זוגות- מה לעשות?

31-10-2021

כאשר מדברים על נישואים פתוחים, הרבה אנשים נוטים להילחץ ולדחות את ההצעה הזו על הסף. אנשים אלו אולי מרגישים מערכת היחסים שלכם טובה מספיק או חושבים שאולי להפוך סווינגרס אומר שאתם  למעשה בוגדים בבן או בת הזוג, אך אם תדברו בינכם, ותוכלו למצוא את עמק השווה, אפשר להצליח. חייבים להגיד שלעיתים חילופי זוגות ולא מתאימים לכל אחד, ולכן חשוב לדעת האם הדבר מקובל על שני הצדדים ולקבוע חוקים שיתאימו לשניכם.

לצאת מהקופסא

הדבר הכי חשוב שצריך לעשות כאשר מדובר על סווינגרס היא לשנות את חוט המחשבה שלכם. למה הכוונה? יש הרבה אנשים, גם היום, שרואים באקט זה כמעין טאבו, דבר שלא מדברים עליו. הרבה מכך קורה בגלל שרוב מערכות היחסים היום הם מונוגמיות ובדרך כלל רק המחשבה של להתחיל מערכת יחסים נוספת מעוררת חשש, גם אם היא למטרת סקס. חשוב לזכור כי אין שום בושה או בעיה בלפתוח את מערכת היחסים שלכם- להפך, הרבה פעמים פתיחת מערכת היחסים  דווקא עוזרת ומסייעת למערכת היחסים הראשית שלכם עם הפרטנר. למשל, אם יש משהו שמפריע לכם או חסר לכם במערכת היחסים הראשית, דבר שבן או בת הזוג לא יכולים לתת לכם- תוכלו למצוא במערכת יחסים נוספת.

לא הכל קשור לסקס

הרבה אנשים חושבים שמערכות יחסים פתוחות מבוססות על יחסי מין וחוסר סיפוק מיני. אך לא כך הדבר,  לעיתים קרובות מדובר בעניין עמוק יותר במערכת היחסית שלכם. על מנת לוודא שהכל מתנהל כשורה קבעו חוקים מסוימים של עשה ואל תעשה, כדי שתהיו בטוחים שהזוגיות שלכם לא תיהרס כאשר אתם פותחים אותה לפרטנרים נוספים.

כך למשל, תוכלו לחפש ביחד את בן או בת הזוג הבאים באתרים ייעודיים כמו אתר חילופי זוגות חשפו אנשים שמתאימים לבן או בת הזוג, אך גם כאלה שלא יאפילו על מערכת היחסים שלכם כרגע. חשפו ביחד וכך תוכלו גם להעמיק את מערכת היחסים שלכם, וגם לדעת שמערכת היחסים החדשה היא עם אנשים טובים שבחרתם ביחד, ושאתם יודעים מי הם. 

גם זמן לעצמכם

אך מעבר לפתיחת מערכת יחסים, חשוב גם להקדיש זמן לעצמכם ולפרטנר שלכם. זכרו כי מעבר למערכת היחסים החדשה, יש עדיין מישהו שמחכה לכם בבית. קבעו לעצמכם זמן משותף ביחד, כדי לעשות משהו ששניכם אוהבים. תראו סרט, צאו למסעדה או אפילו תישארו בבית- העיקר שתעשו משהו ביחד.

.בסופו של דבר, פתיחת מערכת היחסים יכולה להיות מפחידה בהתחלה, אך אם הכל יהיה גלוי ועל השולחן, תוכלו בקלות להיות בנישואים פתוחיםחזרה למגזין
Loading