סווינגרס- דרכים לשפר את הזוגיות שלכם

07-07-2021

אנשים רבים מרגישים שחיקה במערכת היחסים שלהם לאחר שנים עם פרנטר אחד בלבד. ייתכן שחיי המין שלכם כבר לא מה שהיה פעם, מה שמוביל גם לשחיקה במערכת הזוגית. במקרה זה, אחת התשובות הבלי נמנעות של מצב זה הוא לבגוד בבן או בת הזוג ולמצוא פרטנרים חדשים לקיום יחסי מין או אפילו מציאת אהבה חדשה. זוהי אפשרות סבירה, אך תנו לנו להציע טוויסט אחר- להפוך להיות סווינגרס

הסכמה של שני הצדדים

אז מה זה בכלל אומר להיות סוויגנרס? הכוונה היא לפתוח את היחסים לאנשים חדשים. בדרך זו, תוכלו לNUR על האמונים לבני הזוג תוך גיוון חיי המין בצורה מודעת ושיתופית. סווינגרס גם יכולים לצאת לאירועים משותפים או לחפש באתרי חילופי זוגות לאנשים המתאימים. תוכלו לבחור פרמטרים נוספים לפיהם תחברו את בני הזוג החדשים לפי מראה, גיל ומקום מגורים. כך, תהיו בטוחים ששניכם יודעים עם מי אתם מתראים ושהם מוצאי חן בעיניכם.

ניסוי בדברים חדשים

יתרון נוסף בסווינגרים הוא שאפשר לעשות דברים שלא בהרכח יכולתם לעשות עם הפרטנר/ית הראשיים שלכם. אם תמצאו זוג שזורם איתכם, תוכלו אפילו להגשים פנטזיות ישנות שלא העזתם להעלות בפני בני הוזג שלכם. אין ספק שסווינגרס הם קהילה חופשית ופתוחה יותר לקבל את כל מגוון האנשים. 

לא רק סקס

רבים נותים לחשוב שחילופי זוגות הם בעיקר על מנת לקיים יחסי מין מזדמנים עם אנשים שונים, אך לא כך הדבר. לרוב, סווינגרים הם אנשים חמים וידידותיים אשר נהנים מהחופש בחילופ זוגות. אנשים כאלה לעיתים קרובות ישמחו להמשיך להיפגש עם אותו הזוג ואולי אפילו להתחיל ידידות מופלאה. כמובן שהדיסקרטיות היא ערך עליון בקהילה, אך החופש נותן לאנשים להינות מדברים חדשים.

החופש לבחור

לסיכום, להפוך לסווינגרים היא משימה לא קלה. ראשית צריך לדבר על כך עם בן או בת הזוג ולהחליט כי אתם מוכנים לפתוח את היחסים. אך ברגע שתגיעו להחלטה בעניין ותהפכו לסווינגרס, העולם פתוח לפניכם ותוכלו לשפר ולשדרג את הזוגיות שלכם בתוך זמן קצר.חזרה למגזין
Loading